Home > Algemeen > Indeling Clubkampioenschappen

Indeling Clubkampioenschappen

Geachte deelnemers van de clubkampioenschappen, hierbij de indeling van de poules, gevolgd door de indelingen inclusief tijden van de wedstrijden!

 

Heren dubbel

 

Poule A:

Bas van der Wal – Edwin Pieters

Tim de Haan – Hedzer Hidskes

Martin Hospers – Reinder de Jonge

Henk Ensing – Jan Borkent

Chris Breider – Leon Breider

 

Poule B:

Jan Willem van Geffen – Aron van Geffen

Theo Roelofs – Ton Martens

Harm Scholtanus – Frederik Schuur

Jean-Paul Bolhuis – Jan Eltjo ten Kate

 

Dames dubbel

 

Margriet Bos – Mieke Waanders

  • Jolanda Schuur ( blessure ) – Nieke Wildeman

Christa Breider – Laurentien

 

Mixed dubbel

 

Poule A:

Marlous ten Kate – Jean-Paul Bolhuis

Heike Rothkegel  – Theo Roelofs

Christel de Vries – Jan Eltjo ten Kate

  • Mieke Waanders – John Waanders ( blessure )

 

Poule B:

Alien van der Berg – Remo Krol

Christa Breider – Leon Breider

Nienke Stalman – Lucas Kamps

Joke Visser – Henk Nieboer

———————————————————————————————————————————————————————————-

Zaterdag 4 september

10.15 uur

Bas – Edwin                / Chris – Leon                                                            –

Tim – Hedzer                 / Martin – Reinder                                                      –

Theo – Ton                  / Jean Paul – Jan Eltjo                                               –

Nienke – Lucas           / Henk – Joke                                                             –

 

11.45 uur

Bas – Edwin                / Henk – Jan                                                               –

Heike – Theo               / * Mieke – John                                                     blessure

Harm – Frederik          / Jean Paul – Jan Eltjo                                                –

Christa – Leon            / Joke – Henk                                                             –

* Jolanda – Nieke        / Christa – Laurentien                                             blessure

 

13.00 uur

Marlous – Jean Paul   / Christel – Jan Eltjo                                                  –

Alien – Remo              / Christa – Leon                                                         –

Martin – Reinder           / Henk – Jan                                                            –

 

14.15 uur

Jan Willem – Aron      / Theo – Ton                                                              –

Mieke – Margriet       / * Jolanda – Nieke                                                  blessure

Tim – Hedzer              / Chris – Leon                                                            –

 

15.30 uur

Marlous – Jean Paul   / * Mieke – John                                                    blessure

 

Alien – Remo              / Nienke – Lucas                                                       –

Jan Willem – Aron      / Harm – Frederik                                                      –

 

Finale Damesdubbel 15.30 uur

Mieke – Margriet         / Christa – Laurentien                                                 –

 

——————————————————————————————————————————————————————-

Zondag 5 september

10.15 uur

Bas – Edwin                / Hedzer – Tim                                                           –

Martin – Reinder         / Chris – Leon                                                            –

Marlous – Jean Paul   / Heike – Theo                                                           –

 

11.45 uur

Henk – Jan                  / Hedzer – Tim                                                            –

Jan Willem – Aron      / Jean Paul – Jan Eltjo                                                uitval

Bas – Edwin                / Martin – Reinder                                                        –

Christa – Leon            / Nienke – Lucas                                                         –

Heike – Theo              / Christel – Jan Eltjo                                                   –

 

13.00 uur

Leon – Chris                / Henk – Jan                                                               –

Christel – Jan Eltjo      / * Mieke – John                                                      blessure

Theo – Ton.                  / Harm – Frederik                                                       –

Alien – Remo              / Joke – Henk                                                             –

 

Aansluitend de finale’s

 

Herendubbel

Gemixeddubbel